Přední světlo svítivé 3W silikon, dobíjecí USB

260,00 Kč
S DPH 5 dnů

Přední světlo vhodné na dětské kolo s ohledem na jednoduchost montáže a z důvodu malé váhy.

Přední světlo Longus s vysoce svítivou 3W LED se světelným tokem 70 Lm a silikonovým tělem. Funkce: 100% výkon (4h), 50% výkon (8h), blikání (10h). Jednoduché stlačení tlačítka přepíná mezi jednotlivými způsoby svícení, resp. blikání. Zabudovaná Li-Pol baterie (3,7V 480 mAh) se nabíjí přes USB přímým připojením do portu USB-A bez potřeby USB kabelu.

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Přední světlo Longus s vysoce svítivou 3W LED se světelným tokem 70 Lm a silikonovým tělem. Funkce: 100% výkon (4h), 50% výkon (8h), blikání (10h). Jednoduché stlačení tlačítka přepíná mezi jednotlivými způsoby svícení, resp. blikání. Zabudovaná Li-Pol baterie (3,7V 480 mAh) se nabíjí přes USB přímým připojením do portu USB-A bez potřeby USB kabelu. Doba nabíjení přibližně 2h, počet nabíjecích cyklů je cca 500. Baterie je chráněná vůči úplnému vybití a nebo přebíjení. Průběh nabíjení, plné nabití a stav baterie je indikovaný LED světélkem na těle světla (červená bliká = slabá baterie, zelené svítí = nabíjení, zelené nesvítí = nabité). Viditelnost světla je v 180° úhlu. Jednoduchá montáž bez potřeby nářadí pomocí integrovaného silikonového úchytu, který je vhodný pro všechny průměry řidítek. Světlo je vodě odolné IPX4. Hmotnost 50g